بهشت ایران
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی, به وبلاگ من خوش آمدی. به استحضارتان می رسانم که انتشار اخبار صحیح و مقابله با شایعات آرمان من است.از نظرات سازنده شما هم استقبال می کنم.
 
 
مرحوم نیوتن: هر عملی عکس العملی دارد
نوشته شده در ۱۳٩٠/۱۱/۱۱
ساعت : ٥:۳٢ ‎ب.ظ
نویسنده : رضا
نظرات

 

مرحوم نیوتن فرمودند: "هر عملی عکس العملی دارد"

پس جواب تهدید امریکا و غرب تهدید است. اروپایی‌ها تهدید کردند و تهدید کردند تا کار به جایی رسید که اسرائیل در این دو ماهه گذشته دوباره از حمله به ایران خبر داد.

حمله‌ای که پس از رزمایش قدرتمندانه و بازدارنده ارتش جمهوری اسلامی ایران دیگر سخنی از آن به میان نیامد و پس از آن هم اوباما نامه‌ای به حضرت امام نوشت و گفت اشتباه نکنید ما قصد حمله نداریم! امنیت هرمز خط قرمز ما است!

فهمیدیم این همه سر و صدا قمپزی بود که در کردند تا عملیات روانی کنند، عملیات روانی کنند تا روی اذهان جامعه تاثیر بگذارند، روی اذهان تاثیر بگذارند تا مردم نگران شوند، از نگرانی به بازار هجوم ببرند، خرید کنند، احساس قحطی کنند تا تعادل بازار برهم بخورد، تعادل که برهم خورد، عرضه و تقاضا که برهم خورد، گرانی می‌شود، گرانی که شد، نارضایتی ایجاد می‌شود، نارضایتی ایجاد شد و دولت هم سکوت کرد، ارزش پول ما را به نصف می رسانند، و وقتی اینچنین شد فشار مورد نظر امریکا از مردم به دولت وارد شده و دولت تسلیم خواسته امریکا می‌شود! ولی نشد، دولت از خواب پرید، مهره شطرنجی را تکان داد و ارزش پول مجدد بالا رفت. وزارت اطلاعات هم انشاءالله حواسش جمع افراد آگاه و نا آگاه این جبهه جنگ اقتصادی هست.

از قمپز گفتم، جالب است که بدانید قمپز توپی بوده که صدای بلندی داشته ولی بردش خیلی خیلی کم است. لذا برخی ادعاهای بزرگ و اما تو خالی را با مثال این توپ تشریح می‌کنند. اگر دشمن تهدید کرد بایستی کاری کرد که ببینیم قمپز است یا نه!


:: برچسب‌ها: فتنه سبز, امام خامنه ای, عملیات روانی, بصیرت