بهشت ایران
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی, به وبلاگ من خوش آمدی. به استحضارتان می رسانم که انتشار اخبار صحیح و مقابله با شایعات آرمان من است.از نظرات سازنده شما هم استقبال می کنم.
 
 
ساعت : ٦:۳٦ ‎ق.ظ
نویسنده : رضا
نظرات

گام اول فتنه گران برای متشنج کردن کشور، تحریم انتخابات دوازدهم اسفند 1390 مجلس شورای اسلامی بود.

گام دوم فتنه گران برای ایجاد اغتشاش در کشور،هدف قرار دادن ستون خیمه انقلاب، یعنی جایگاه ولایت فقیه با راه‌اندازی نهضت نامه نگاری و سوء استفاده از دانش کم عوام، نا آگاهان و مغرضان جامعه بود.

گام سوم فتنه، بهره گیری از فشار فزاینده بیرونی و تشدید تحریم‌ها بود که در این راستا دیدند می‌توانند از این نقطه ضعف استفاده کنند و به بهانه نیاز به آرامش، با بهره‌گیری از فشار بیرونی جایگاه‌هایی را مجدداً احیا کنند لذا برای ثبت نام در انتخابات اقدام کردند.

 و امروز رادیو‌های فردا و BBC و اسرائیل جامعه ایرانی را به راهپیمایی سکوت 25بهمن!؟ دعوت می‌کند و از نیروی انتظامی هم می‌خواهد مانند پلیس کشورهای مستبد اقدام نکند.

به نظر شما چرا این رادیوها خبر دعوت به نمازجمعه این هفته تهران یا دعوت به راهپیمایی 22 بهمن را روی سایت خود نمی‌گذارند؟

ولی فقط خواستم بگویم، حزب الله ایران چه راستی باشد و چه چپی، چه اصولگرا باشد و چه اصلاح طلب، رفتار شما جریانات انحرافی چپ و راست را رصد کرده و اجازه تکان خوردن و تحرک بی‌جا نمی‌دهد.

اینجا یک کشور مستبد و دیکتاتور زده نیست، کشور امام روح‌الله است، کشور عشق و نور و غیرت و حیا، که جلوه‌هایش را در دوران 8ساله دفاع مقدس به نمایش گذاشته‌ایم.

لذا اجازه تعدی و تعرض به ارزش‌ها و آرمان‌ها نخواهیم داد.

جریاناتی که در راستای برنامه مترقی اسلام حرکت می‌کنند حتی اگر اقلیت دینی هستند با مراجعه به وزارت کشور مجوز می‌گیرند. ارامنه همه ساله در راستای اعتراض به کشتار ارامنه توسط عثمانی‌ها مجوز می‌گیرند و علیه ترکیه راهپیمایی می‌کنند!

ولی دلیل نمی‌شود برای زیر یوق استعمار رفتن، برای بازگشت به دوران استعمار و استبداد اجازه بدهند راهپیمایی کنند، حتی از نوع به ظاهر سکوتش! چرا که در اصل نظام لائیک، برهنگی، بی بندو باری اخلاقی و اقتصادی مورد نظر است.

حرف زیاد دارم و وقت کم، یا علی بقیه را به وجدان‌های بیدار می‌سپارم.


:: برچسب‌ها: امام خامنه ای, فتنه سبز, 25 بهمن, تحرکات نظامی امریکا