بهشت ایران
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی, به وبلاگ من خوش آمدی. به استحضارتان می رسانم که انتشار اخبار صحیح و مقابله با شایعات آرمان من است.از نظرات سازنده شما هم استقبال می کنم.
 
 
ساعت : ۱٠:۳۳ ‎ق.ظ
نویسنده : رضا
نظراترييس مجلس اعلاي انقلاب اسلامي عراق اظهارداشت: «ما همگي مسؤوليت حفظ امنيت را بعد از سقوط و فروپاشي رژيم صدام بر عهده مي‌گيريم.»به گزارش خبر ايسنا، آيت‌الله سيد محمدباقر حكيم، رييس مجلس اعلاي انقلاب اسلامي عراق ظهر روز گذشته (سه‌شنبه) به مناسبت تبريك افتتاح شبكه جديد تلويزيوني «الاستقامه» در عراق، به ايراد سخنراني پرداخت.براساس گزارش ارسالي از مركز اطلاع‌رساني رييس مجلس اعلاي انقلاب اسلامي عراق در تهران، وي سالگرد شهادت امام موسي صدر را كه به دست رژيم عراق به شهادت رسيده بود، يادآوري كرد.


undefined


آيت‌الله حكيم در سخنانش به حملات خارجي فراگيري كه بسياري از بي‌گناهان و موسسات را از بين برد و باعث رنج و زحمت مردم عراق شد پرداخت.


وي برخي از اهداف و اولويت‌هايي را كه به عنوان وظيفه اصلي مردم براي رسيدن به آزادي‌هايشان است، مورد بررسي قرار داد و گفت كه وظايف مردم به قرار زير است:


- رويارويي با سلطه خارجي؛ مردم عراق بايد خودشان را كاملا براي رويارويي يا سيطره خارجي و مقاومت در برابر آنها با تمام وسايل قانوني آماده كنند.


- قوت بخشيدن به اراده مردم عراق در اداره امور داخلي به گونه‌اي كه مردم نقش اصلي را در اداره كشور داشته باشند.


- تلاش براي دستيابي به حق مردم عراق و به خصوص آوارگان.


- كاهش خسارت‌هاي مالي و جاني مردم.


- عدم پذيرش حاكم تحميلي از سوي ديگران.


:: برچسب‌ها: