بهشت ایران
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی, به وبلاگ من خوش آمدی. به استحضارتان می رسانم که انتشار اخبار صحیح و مقابله با شایعات آرمان من است.از نظرات سازنده شما هم استقبال می کنم.
 
 
ساعت : ۱۱:۱٩ ‎ب.ظ
نویسنده : رضا
نظرات

در نمازجمعه امروز آنقدر از این جمله‌ی آقا که فرمودند: "ما هر جا دخالت کنیم صریحا می‌گوییم همچنانکه به علت ضدیت با غده سرطانی رژیم صهیونیستی در دو جنگ پیرزومند 33 روزه و 22 روزه دخالت کردیم و از این پس نیز هرجا هر ملتی یا گروهی با رژیم صهیونیستی مبارزه و مقابله کند ما به او کمک می‌کنیم و هیچ ابایی هم از گفتن این مسئله نداریم." احساس سیادت و آقایی کردیم که دیگر یادم رفت ببینم کی حاضر بود، کی غایب! دیگر انگار مهم نبود کی هست، کی نیست، فقط این مهم بود که آقا هست و مردم هم هستند.

راستی در نمازجمعه امروز دنبال جا برای نشستن می‌گشتم که آقا فرموند: "اشکالى به وجود مى‌آید، متوجه رهبرى است؛ رهبرى متواضعانه قبول کند که این اشکال متوجه اوست و سعى کند آن را برطرف کند. این یکى از اساسى‌ترین کارهاست."

متوجه شدم که ایشان پاسخ نهضت نامه نگاری سرگشاده فتنه‌گرانی چون نوری‌زاد، سروش، صدر سید جوادی و زهرا املشی به رهبری را هم در خطبه‌ها و سرگشوده دارند پاسخ می‌دهند، البته اگر حواسشان باشد و سر در برف فرو نکرده باشند.


:: برچسب‌ها: امام خامنه ای, فتنه سبز, بصیرت, نمازجمعه