بهشت ایران
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی, به وبلاگ من خوش آمدی. به استحضارتان می رسانم که انتشار اخبار صحیح و مقابله با شایعات آرمان من است.از نظرات سازنده شما هم استقبال می کنم.
 
 
ساعت : ۱٢:۱٢ ‎ب.ظ
نویسنده : رضا
نظرات
سرتيپ قاسمي گفت: از همان ابتدا گفتيم كه اين يك سناريوي از پيش تعيين شده است و جنگ واقعي نيست.

روز پنج‌شنبه (‌٢١/١/٨٢) به مناسبت سالگرد شهادت علي صياد شيرازي و سيد مرتضي آويني در قطعه‌ي ‌٢٩ بهشت زهرا، مراسمي از سوي ستاد كل نيروهاي مسلح با حضور مقامات لشگري و كشوري و مردم شهيدپرور تهران برگزار شد.

در اين مراسم سرتيپ سعيد قاسمي، فرمانده‌ي نيروي تفحص با اشاره به اين‌كه شهيدان صياد شيرازي و مرتضي آويني پس از پايان جنگ به شهادت رسيدند، گفت: شهيدان بزرگوار هميشه براي رضاي خدا كار مي‌كردند و بر اعمال خود ناظر بودند. براي شهادت لازم است كه دغدغه و درد داشته باشيم و با مرگ مانوس بوده و به اكسير اشك توجه داشته باشيم. وبدانيم باب شهادت هميشه باز است

وي با بيان اين‌كه شهداي ما به مسائل ارزشي خود تعصب داشته و اهل مطالعه و شعر بودند و پيوسته به دنبال كارهاي ارزشي بوده و ادب و آراستگي و نظافت را رعايت مي‌كردند، اظهار داشت: با توسل به اين مولفه شايد بتوان در شهادت را باز نگه‌داشت. براي شهادت حتي لازم نيست كارهاي شاق انجام دهيم بلكه بايد اين مولفه‌هاي اخلاقي و عملي شهدا را رعايت كنيم.

سرتيپ قاسمي در بخشي از سخنان خود گفت: بسياري از سردرگمي‌هاي فعلي جامعه، به اين دليل است كه به حرف‌هاي ولي‌فقيه گوش نمي‌دهيم. به همين دليل در تحليل‌ها دچار تزلزل شده و هركسي كه حرفي مي‌زند به راحتي قبول مي‌كنيم. آقا تاكيد كردند كه آمريكا در اين لشگركشي به دنبال سلطه در منطقه، پول نفت براي تامين سلطه و حمايت از اسرائيل است.

وي تاكيد كرد: اسرائيل امروز در بحران شديد بين بود و نبود قرار گرفته است كه با سال‌هاي قبل بسيار فرق مي‌كند. ملاك عمل ما تنها تفكر امام(ره) است و لاغير. از زماني كه تفكر امام(ره) را براي ما به گونه‌اي ديگر تحليل كردند در تحليل‌ها دچار مشكل ‌شده‌ايم. تفكر امام بر اين اساس بود كه ما با شيطان بزرگ (آمريكا) و اسلام آمريكايي روبه‌رو خواهيم شد.

وي با بيان اين‌كه امام(ره) از ابتدا سازمان ملل را به رسميت نشناختند و حق وتو را بدتر از قانون جنگل مي‌دانستند، گفت: امام(ره) آمريكا را از شوروي و شوروي را از آمريكا و انگليس را از هر دو بدتر مي‌دانست. اين‌كه امروزه ما دچار شك و ترديد و ابهام هستيم، به دليل كنار گذاشتن صحيفه‌ي نور و حرف‌هاي امام است. برخي‌ها آمدند حرف‌هاي امام(ره) را عوض كرده و دم از دموكراسي، مردم‌سالاري و گفت‌وگوي تمدن‌ها زدند و مردم را فريب دادند.

سرتيپ قاسمي خاطرنشان كرد: هركس در هر زماني بخواهد بر تحليل‌هاي امام (ره) قلم بكشد، دچار شك و ابهام خواهد شد. امام(ره) صدام را صراحتا آمريكايي دانسته‌اند اما عده‌اي آمدند و گفتند كه بعد از جنگ ايران، صدام تمرد كرد و ديگر آمريكايي نيست. صدام پس از كودتاي عبدالكريم قاسم توسط CIA بر سر كار آمد و در روزهاي اخير كنار اسامه بن لادن قرار گرفته است.

وي با اشاره به جنگ عراق و آمريكا گفت: از همان ابتداي جنگ، ما تاكيد كرديم كه اين يك جنگ هاليوودي بوده و يك جنگ واقعي نيست و اين‌قدر در تلويزيون‌ها و رسانه‌ها تبليغ نكنيد اما هم تلويزيون تبليغ كرد و هم تحليلگران تحليل مسخره‌اي ارائه دادند. جنگ واقعي موقعي بود كه رزمندگان ايران در عمليات بيت‌المقدس ‌١٩ هزار اسير و در عمليات فتح‌المبين ‌١٥ هزار اسير عراقي گرفتند.

سرتيپ قاسمي افزود: بعد از اين عمليات‌ها دنيا فهميد كه تا نجف و كربلا دو گام ديگر فاصله است. به همين دليل ‌٥٢ كشور ادوات جنگي در اختيار عراق قرار دادند.

وي تاكيد كرد: متاسفانه از موقعي كه جنگ عراق شروع شده است برخي‌ها به مدح نحوه‌ي جنگ آمريكا عليه عراق پرداخته اند. اين تحليل‌ها يا آگاهانه است يا ناآگاهانه. اگر آگاهانه است به دنبال اين هستند براي نسل فعلي تشويش ايجاد كنند. عراق آن همه تجهيزات نظامي را چه‌كار كرده است؟ ابهت گارد رياست جمهوري كجاست؟ اين جنگ توافقي بيش نبوده است.

وي با اشاره به اين‌ كه برخي ادعا مي‌كنند كه آيا وقت آن نيست براي آزادسازي به نجف و كربلا اعلام جهاد عمومي شود، تاكيد كرد: اين افراد در موقع جنگ تحميلي كجا بودند كه امام (ره) حكم جهاد داده بودند. ايران در حال حاضر در محاصره است كه از شرق افغانستان و پاكستان از غرب عراق و تركيه، از جنوب با ناوهاي آمريكايي و از شمال هم كه آذربايجان پايگاه در اختيار اسرائيلي‌ها گذاشته است، در محاصره هستيم.

وي فكر تشكيل ائتلاف براي صلح جهاني را مسخره خواند و گفت: ديگر وقت آن تمام شده است. آمريكايي‌ها اهداف بعدي را به اين ترتيب اعلام كردند : كره‌ي شمالي، سوريه، ايران.

وي جنگ آمريكا و برنامه‌هاي آينده اين كشور را بر اساس تفكرات ايدئولوژيكي و كتاب مقدسشان دانست و گفت: بر اساس كتاب مقدس آن‌ها اندكي بعد از سال ‌٢٠٠٠ بين مسلمانان و مسيحيان در نزديكي حيفا درگيري مي‌شود و حضرت مسيح ظهور پيدا مي‌كند و جورج بوش بر اين اساس اقدام به جنگ پيش‌گيرانه كرده است وسناريوي ‌١١ سپتامبر را در اين راستا پياده كرده‌اند.

وي از برخي مسوولان خواست كه اجازه بدهند حرف‌هاي امام را به جوانان برسانند. امام گفته است قرن حاضر قرن غلبه‌ي مستضعفان و مسلمانان است.

:: برچسب‌ها: