بهشت ایران
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی, به وبلاگ من خوش آمدی. به استحضارتان می رسانم که انتشار اخبار صحیح و مقابله با شایعات آرمان من است.از نظرات سازنده شما هم استقبال می کنم.
 
 
ساعت : ٥:٤٦ ‎ق.ظ
نویسنده : رضا
نظرات

نتایج دلار گرفتن مهاجرانی و نوری‌زاده از شاهنشاه عربستان برای براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی و گفتمان امام و انقلاب مشخص شد:

با رفتن به 11 بدر و خرید شب عید و تفریح 5شنبه اعتراض گسترده خودتان را اعلام کنید!

این‌ها (خس و خاشاک‌های) شورای هماهنگی راه سبز امید از مردم ! خواسته اند در روز پنجشنبه 11اسفند، بیرون از خانه با حضور گسترده و پر شور در اماکن عمومی (مراکز خرید ، میادین ، پارک ها و…) به‌ویژه در فاصله 4تا 6بعد از ظهر، برای آگاهی دادن به دوستان در مورد انتخابات نمایشی و در روز 12اسفند به نشانه همبستگی با رهبران زندانی جنبش سبز، یک روز را همراه خانواده در حبس خانگی بمانند و این بار اعتراض خود را اینگونه به نمایش بگذارند.
شورای هماهنگی خیلی خلاق هستندف نشستند فکر کردند که مردم همینطوری پنجشنبه بعد از ظهر وقت دارند یک خریدی یک تفریحی انجام بدهند، آخر سال هم که هست دنبال خرید لباس شب عید هم هستند پس اگر بگیم ما این‌ها را توی خیابان آوردیم، این پولی که عربها دادند حلال می‌شود و یک جایی داریم بگیم هزینه اش کردیم؟ اگر هم مردم جمعه حضور پرشوری داشتند و از ما سؤال کردند که پول و گرفتید و خوردید چی شد؟ ما هم می‌گیم پ نه پ می‌خواستید پول را ببریم ایران مردم بخورند و بعد رأی هم بدهند و به ریش ما بخندند. در ضمن این فیلم‌ها هم بخاطر ساندیس دادن به این ساندیس خورها است و مربوط به سال قبل هست، پول‌های شمای عرب جون را هم بردیم 11 بدر ساندیس دادیم! مردم بریزن تو خیابان‌ها! عرب‌ها می‌پرسند: پس این جوری‌ها است؟ جرس هم می‌گوید: پ نه پ!


:: برچسب‌ها: فتنه سبز, انتخابات مجلس نهم, جرس رسا