بهشت ایران
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی, به وبلاگ من خوش آمدی. به استحضارتان می رسانم که انتشار اخبار صحیح و مقابله با شایعات آرمان من است.از نظرات سازنده شما هم استقبال می کنم.
 
 
ساعت : ٧:۳٩ ‎ق.ظ
نویسنده : رضا
نظرات
وزیر اطلاعات در جمع روحانیون کاروان‌ها در مدینه منوره عنوان کرد؛
برنامه ناکام دشمن در انتخابات مجلس برای ایجاد فتنه‌ای سنگین‌تر از 88/ تلاش موساد برای نفوذ به حوزه‌های علمیه/ اشراف اطلاعاتی بر محرمانه‌ترین جلسات ضد انقلاب

وزیر اطلاعات جمهوری اسلامی ایران که به منظور سفر زیارتی عازم سرزمین وحی شده و در ابتدای این سفر نیز تأکید کرده بود که قصدش از انجام این سفر تنها زیارت است و هیچ دیداری با مقام‌های عربستان ندارد، در نشست روحانیون کاروان‌ها در مدینه منوره حاضر شد و به بیان مطالب مهمی در مورد آخرین برنامه‌ها و توطئه‌های دشمن علیه کشورمان و مسائل منطقه پرداخت.

به گزارش رجانیوز، حجت‌الاسلام و المسلمین حیدر مصلحی ابتدا به برگزاری آرام انتخابات مجلس به‌رغم طراحی‌های متعدد و گسترده دشمن برای ایجاد فتنه‌ای سنگین‌تر از فتنه 88 اشاره کرد و با یادآوری اشراف اطلاعاتی بر این توطئه‌ها و خنثی کردن آن‌ها، از این اشراف بر روی محرمانه‌ترین جلسات اپوزیسیون خارج از کشور خبر داد.


وی با یادآوری طراحی‌های موساد برای نفوذ در حوزه‌های علمیه و هشدار به روحانیون در زمینه افزایش دقت و مراقبت، به تحولات سوریه نیز اشاره و تأکید کرد که  مسئله اصلی ما در سوریه بشار اسد نیست، بلکه مهم‌ترین مسئله، حفظ روحیه مقاومت در مقابل رژیم صهیونیستی است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی حج، حجت‌الاسلام مصلحی گفت: شبکه‌های رسانه‌ای مانند بی‌بی‌سی و صدای آمریکا طراحی‌های سنگینی برای این انتخابات داشتند و شبکه‌های ارتباطی بدین منظور طراحی کرده بودند تا در شبکه های مختلف رسانه‌ای و ماهواره‌ای فتنه‌ای سنگین‌تر از فتنه 88 را ایجاد کنند.

وزیراطلاعات خاطرنشان کرد: این طرح رسانه‌های معاند با مصاحبه زنده خانم کلینتون در بی‌بی‌سی استارت خورد ولی خوشبحتانه با درایت و هوشیاری دستگاه‌های امنیتی کشور در همان آغاز امر شناسایی و مورد رصد کامل قرار گرفت.

وی خاطرنشان کرد: مقامات کشورهای آمریکا و انگلیس در جلسات خود بارها اعلام کرده بودند که کار نظام در انتخابات مجلس تمام است ولی مثل 30 سال گذشته همه نقشه‌های آنان نقش برآب شد.

وی با بیان اینکه انتخابات مجلس شورای اسلامی به سبب رقابت‌های قبیله‌ای و قومی دارای تنش‌های مختلف و حوادث تلخی در دوره‌های قبلی بود، گفت: خوشبختانه با وجود همه طراحی‌های دشمن و تبلیغات رسانه‌ای آنان، انتخابات دور نهم مجلس شورای اسلامی با مشارکت بسیار بالا از آرام‌ترین و بدون تنش‌ترین انتخابات‌های مجلس در کشورمان بود و دشمن به‌خوبی این موفقیت بزرگ امنیتی را درک کرده و پیام بزرگ آن را هم دریافت کرده است.

وی به روش‌های دشمنان برای برهم زدن امنیت کشور اشاره کرد و گفت: سرویس‌های اطلاعاتی دشمن با همکاری رسانه‌های خود حتی پشتیبانی سرویس اطلاعاتی فرانسه و انگلیس حلقه‌های مختلفی در داخل و خارج از کشور ایجاد کرده بودند که دستگاه‌های اطلاعاتی کشور پیش از انتخابات به طور کامل به این حلقه‌ها اشراف یافته و توانستند مانع اقدامات آنان شوند.

وزیراطلاعات افزود: هم‌اینک گروه های مختلف اپوزوسیون خارج از کشور به‌خاطر درز محرمانه ترین مذاکرات و تصمیمات خود به شدت به‌یکدیگر شک دارند و از همدیگر می‌پرسند مدحی نفوذ کرده به داخل ما چه کسی است که این مسئله یکی از دستاوردهای اشراف اطلاعاتی محسوب می‌شود.

وی در ادامه به سفر اخیر خود به کشور عربستان اشاره کرد و گفت: در این سفر، دیداری با ولیعهد عربستان داشتم و پیام صریح و روشن جمهوری اسلامی ایران را در خصوص تحولات منطقه‌ای به وی بیان کردم.

حجت‌الاسلام مصلحی افزود: از نکات جالب این دیدار این بود که ولیعهد عربستان صراحتا اعتراف کرد که در ایام جنگ تحمیلی به‌خاطر عربی بودن صدام حمایت‌های بسیاری از وی داشتیم که بنده نیز پاسخ صریحی به وی دادم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به روش‌های جدید جنگ نرم توسط دشمن پرداخت و گفت: یکی از این روش‌ها نفود به حوزه‌های علمیه است که برای دشمن اهمیت بسیار زیادی دارد و گاهی مشاهده شده است با ده واسطه به هدف خود رسیده‌اند.وی گفت: توجه ویژه به موضوع شیعه‌شناسی از دیگر برنامه‌های دشمنان است و هم‌اینک موساد، موسسات مختلف تخصصی در خصوص شیعه‌شناسی ایجاد کرده است تا بتواند با شناخت دقیق از شیعه به آن ضربه بزند.

حجت‌الاسلام والمسلمین مصلحی به مراکز دینی و حوزوی کشور توصیه کرد که در ارتباط با افراد مختلف و ارائه اطلاعات به آنان نهایت دقت را داشته باشند.

وزیر اطلاعات کشورمان در ادامه به نام‌گذاری امسال از سوی رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و گفت: دشمنان نظام تلاش زیادی دارند که از طریق تحریم‌های اقتصادی اهداف خود را پیاده کنند اما به‌خوبی می‌دانند این راه نتیجه‌ای ندارد، چراکه در دنیای امروز برای هر اقدامی راه‌های گریز زیادی هست و جمهوری اسلامی ایران نیز در سی سال گذشته تجربیات زیادی را در مسائل اقتصادی به‌دست آورده است.

وی گفت: باید تلاش کنیم با بالابردن تولید ملی و تقویت فرهنگ استفاده از تولیدات داخلی، وابستگی اقتصادی خود را به سایر کشورها به حداقل ممکن برسانیم.

وزیر اطلاعات همچنین به قدرت بالای نهادهای اطلاعاتی کشور اشاره کرد و گفت: سیستم اطلاعاتی جمهوری اسلامی ایران هم‌اینک قدرتمندترین سیستم موجود در منطقه است و به‌رغم توطئه‌ی بسیاری از کشورها که نمونه آن را در هشت سال جنگ تحمیلی تجربه کرده‌ایم، توانسته‌است مقتدرانه پیش برود.

وی افزود: این نکته را هم اعلام می‌کنیم که هم اینک نهادهای مختلف امنیتی کشور، بالاترین هماهنگی و همکاری را در سی سال گذشته با یکدیگر دارند که نتایج این هماهنگی را هم بارها مشاهده کرده‌ایم.

حجت‌الاسلام والمسلمین مصلحی همچنین به موضوع سوریه اشاره کرد و گفت: مسئله اصلی ما در سوریه بشار اسد نیست، بلکه مهم‌ترین مسئله، حفظ روحیه مقاومت در مقابل رژیم صهیونیستی است که متاسفانه بسیاری به این امر توجه ندارند.

وی به تلاش برای تغییر نام بیداری اسلامی به بهار عربی اشاره کرد و گفت: تلاش‌های زیادی صورت می‌گیرد تا این حرکت به عنوان بیداری اسلامی تعبیر نشود، اما واقعیت نشان می‌دهد که مردم منطقه به خوبی این موضوع را درک کرده‌اند و نشانه‌ی آن نیز نوع مواجهه مردم و جوانان مصری با گروه‌های فعال سیاسی این کشور است.

حجت الاسلام والمسلمین مصلحی در ابتدای این نشست با بیان اینکه چندسالی است توفیق تشرف به سرزمین وحی به عنوان روحانی کاروان را ندارد، گفت: رسالت روحانیون کاروان‌ها بسیار مهم و مقدس است و تاثیرگذاری بسیار زیادی دارد.

وی به بیان خاطراتی از تاثیرگذاری این سفر بر زائران پرداخت و تاکید کرد: باید تمام تلاش خود را برای بالابردن فیض معنوی زائران از سزرمین وحی، به‌کار گیریم. 


:: برچسب‌ها: فتنه سبز, ناگفته های وزیر اطلاعات از شکل گیری فتنه 88, وزارت اطلاعات