بهشت ایران
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی, به وبلاگ من خوش آمدی. به استحضارتان می رسانم که انتشار اخبار صحیح و مقابله با شایعات آرمان من است.از نظرات سازنده شما هم استقبال می کنم.
 
 
ساعت : ٩:۱٥ ‎ق.ظ
نویسنده : رضا
نظرات


جمعيت امداد دانشجويی امام علی با نام جهانی «اولين برادر بزرگتر» در نظر دارد در روز يکشنبه 31 فروردين راس ساعت 13 ، تجمعی را با هدف حمايت از حقوق کودکان و اعلام آمادگی جهت امداد رسانی به کودکان عراقی برگزار نماید. اين تجمع به شکلی خاص و همبسته و با حضور دانشجويان و اعضای اين جمعيت و نيز کودکان آسيب ديده از جمله کودکان کار، معلولين و ... در محل دفتر سازمان ملل در تهران (خيابان قائم مقام فراهانی) برگزار مي گردد.

به گفته «جمعيت امام علی»، اين تجمع آرام و بدون شعار بوده و حاوی پلاکاردهايی با مضمون دفاع از حقوق کودکان، به ويژه کودکان عراقی و اعلام آمادگی اين جمعيت برای حضور داوطلبانه در عمليات امدادرسانی و ارسال کمکهای دارويی و انسانی به کودکان آسيب ديده از جنگ مي باشد.

در اين مراسم «پيمان نامه»ای که توسط دانشجويان امضا شده قرائت می شود و برنامه هايی با حضور کودکان اجرا مي گردد. همچنين حضور در اين مراسم با لباس يا يونيفرم سفيد، و به نشانه صلح خواهد بود.

«جمعيت امام علی» از دانشجويان دعوت کرده است تا با شرکت در اين مراسم، يار و همراه اين «جمعيت» در رساندن پيام صلح و دوستی به جامعه جهانی باشند.

:: برچسب‌ها: