بهشت ایران
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی, به وبلاگ من خوش آمدی. به استحضارتان می رسانم که انتشار اخبار صحیح و مقابله با شایعات آرمان من است.از نظرات سازنده شما هم استقبال می کنم.
 
 
وصيت‌نامه سعيد الصحاف
نوشته شده در ۱۳۸٢/٢/٢
ساعت : ۱٠:۳۱ ‎ق.ظ
نویسنده : رضا
نظرات
«مردم سالاري» در ستون‌ «رو دست هفت‌خط» نوشت: ديروز وصيت‌نامه سعيد الصحاف در بغداد پيدا شد، در متن اين وصيت‌نامه آمده است:

اينجانب سعيد الصحاف، وزير اطلاع‌رساني عراق به اطلاع مي‌رساند كه اين وصيت‌نامه بر خلاف تمامي گزارش‌هايم در طول جنگ، در كمال صحت عقل تنظيم گرديده.اين بار آمريكاي جهانخوار تصميم به خوردن عراق گرفته است كه خود هميشه قصد خوردن همسايگان را داشت.شنيده‌هاي ما حاكي از آن است كه نيروهاي متحد تصميم به منهدم نمودن منزل من به وسيله راكت را دارند. به همين جهت بنده در يك حركت كاملا غيرمنتظره، خود را حلق‌آويز نموده تا مبادا در حمله آنها كشته شوم.وصيت من به شما ملت غيور عراق اين است كه جنازه مرا سوزانده و از خاكسترم در تهيه بمب‌هاي شيميايي خنده‌آور استفاده كنيد.اينجانب رسما از شبكه‌هاي خبرگزاري معذرت‌خواهي مي‌كنم كه با مرگ خود، برنامه‌هاي فكاهي‌شان را تعطيل مي‌نمايم.در ضمن به اطلاع جهانيان مي‌رسانم كه فرودگاه بغداد هنوز هم در اختيار دولت عراق مي‌باشد و اين نكته را به نكير و منكر هم خواهم گفت.عمر گرانمايه در اين صرف شدتا بخوريم كشور همسايه راوا اسفا لقمه چربي شديمرفت به يغما همه سرمايه‌ها

:: برچسب‌ها: