بهشت ایران
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی, به وبلاگ من خوش آمدی. به استحضارتان می رسانم که انتشار اخبار صحیح و مقابله با شایعات آرمان من است.از نظرات سازنده شما هم استقبال می کنم.
 
 
ساعت : ۱۱:٤۳ ‎ق.ظ
نویسنده : رضا
نظرات
موسوي لاري در اجراي تبصره 3 ذيل بند 1 ماده 71 قانون تشكيلات وظايف و انتخابات شوراهاي اسلامي كشور و انتخاب شهرداران مصوب 1/3/75، با توجه به پيشنهاد شماره 434/160 مورخ 13/2/82 شوراي اسلامي شهر تهران به موجب اين حكم براي مدت چهار سال محمود احمدي نژاد را به سمت شهردار شهر تهران منصوب كرد.
وزير كشور در اين حكم خطاب به شهردار تهران تاكيد كرده است: اميد است با اتكال به پروردگار سبحان و با رعايت كامل موازين و مقررات قانوني در جهت تحقق اهداف و ارزشهاي مقدس نظام جمهوري اسلامي، گسترش مشاركت مردم در اداره امور، توسعه و عمران شهري موفق و پيروزي باشيد.
موسوي لاري خاطر نشان ساخت: انتظار مي رود در جهت پيشبرد دقيق سياستها و خط مشي هاي دولت در هماهنگي و همكاري متقابل با مسئولين محلي، با بهره گيري و استفاده بهينه از كليه امكانات مادي و معنوي، انضباط مالي، رعايت دقيق مفاد بودجه و جلوگيري از هر گونه حركت غير قانوني در خدمت به مردم عزيز، حفظ و حراست از اموال عمومي، بهبود وضعيت رفاهي شهروندان و رفع محروميتها، اعتلاي فرهنگ شهرنشيني، ساماندهي جامعه شهري و تداوم آباداني كلان شهر تهران، كوشا و جدي باشيد.
توفيق جنابعالي را در ايفاي كامل مسئوليت محوله از پروردگار متعال آرزومندم.

:: برچسب‌ها: