بهشت ایران
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی, به وبلاگ من خوش آمدی. به استحضارتان می رسانم که انتشار اخبار صحیح و مقابله با شایعات آرمان من است.از نظرات سازنده شما هم استقبال می کنم.
 
 
ساعت : ۱٠:٢٩ ‎ق.ظ
نویسنده : رضا
نظرات


گفته مي‌شود، رهبر انقلاب در ديداري كه به تازگي با حجت‌الاسلام شهرستاني، مسؤول دفتر و نماينده آيت‌الله سيستاني داشته‌اند، ضمن تأييد مواضع اخير آيت‌الله سيستاني، بر تقويت نقش مرجعيت در اداره امور مردم، جلوگيري از بروز ناآرامي‌ها، هدايت جامعه و حل مشكلات مردم عراق تأكيد كرده‌اند.

آيت‌الله خامنه‌اي در اين ديدار، نظر مساعد خود را نسبت به سفر آيت‌الله سيستاني به ايران و نزديكي و همگرايي حوزه‌هاي علميه قم و نجف ابراز كرده‌اند.

حجت‌الاسلام محمدرضا سيستاني،‌ فرزند آيت‌الله سيستاني نيز در تماس تلفني با دفتر ايشان، ضمن اعلام سلام گرم آيت‌الله سيستاني به رهبر انقلاب، گفته است كه آيت‌الله سيستاني صميمانه از حمايت‌ها و ابراز لطف آيت‌الله خامنه‌اي به ايشان و مردم عراق، تشكر و قدرداني كرده‌اند.

گفتني است، آيت‌الله حكيم نيز هفته گذشته در ديدار با آيت‌الله سيستاني در نجف، راجع به مسايل روز و مشكلات عراق با ايشان به گفت‌وگو پرداخته است.

فرزندان آيت‌الله سيستاني و آيت‌الله حكيم، پس از اين جلسه آن را مفيد و مؤثر برشمرده و از رضايت طرفين نسبت به برگزاري اين جلسه خبر دادند.

:: برچسب‌ها: