به نظر شما ترور صهیونیست‌ها در تایلند کار ایران است؟

به گزارش روزنامه بانکوک پست، پلیس با بررسی تصاویر به دست آمده از موبایل یک زن روسپی موفق به شناسایی یکی از زن هایی که با سه تروریست ایرانی بوده شده و بازجویی از وی را آغاز کرده است.
در این عکس دو زن روسپی تایلند با سه تروریست در رستوران پاتایا در بانکوک دیده می شوند. مسعود صادق زاده در سمت چپ که زنی با لباس سیاه را در آغوش دارد، پس از انفجار در مالزی هنگامی که تلاش می کرد به ایران بازگردد دستگیر شد. محمد خزائی که در کنار زن دیگر نشسته قبل از پرواز به تهران در فرودگاه بانکوک دستگیر شد و سعید مرادی در سمت راست نیز پس از آنکه تلاش کرد با نارنجک پلیس را هدف قرار دهد، نارنجک منفجر و هر دو پایش را از دست داد.

به نظر شما:

1- مامورین مذهبی ایران در عملیات هایی که انجام می‌دهد به دنبال فساد اینچنینی هستند؟

2- آیا هیچ مأمور اطلاعاتی قبل از عملیات خود را جلوی دوربین و در اماکن عمومی ظاهر می‌کند؟

3- آیا در شرایطی که ایران تهدیداتش را علنی اعلام می‌کند، و در جنگ 33 روزه و 22 روزه ضربات بسیار بزرگی به اسرائیل زد و ترسی هم از این ندارد که آن را بگوید، با بگردن نگرفتن این عمل بسیار کوچک می‌توان به صداقت آن شک کرد؟

4- اسرائیل در ترورهایش در ایران از ایرانی ها و در سوریه و لبنان و فلسطین از اهالی خودشان استفاده کرده، آیا ایران نمی توانست این کار را کند که از ایرانی ها استفاده کرده؟

5- به نظر شما این ترور کار خود اسرادیلی ها است؟

امیدوارم که خودتان به اصل ماجرایی که عملیاتی روانی بیش نیست و اهداف واضحی را دنبال می‌کند، پی ببرید.

/ 2 نظر / 39 بازدید
دانیال

با سلام تحلیل روشنگرانه ای بود مطالب دیگه هم خوب هست با اجازه با ذکر منبع ازش استفاده می کنم

ميخوام بدونم آيا زنان تايلندي حاضر در تصوير از چشم بند استفاده كردن يا تصويرشون رو با پوشش مخفي كردن كه شناسايي نشن [خنده]