برخورد قاطع نیروی هوایی ارتش با یک تهدید در دریای خزر

امیر چیت فروش برای اولین بار از برخورد قاطع نیروی هوایی ارتش با یک تهدید دریایی در منطقه دریای خزر خبر داد.
امیر خلبان حسین چیت فروش سخنگوی رزمایش بزرگ نیروی هوایی ارتش صبح دیروز در نشست خبری که به منظور تشریح برنامه های رزمایش مدافعان حریم ولایت 3 برگزار شد، برای اولین بار از برخورد قاطع نیروی هوایی ارتش با یک تهدید در عرصه دریای خزر خبر داد.
چیت فروش همچنین تصریح کرد: پس از اینکه در سال 82 ما با تهدیدی در عرصه دریای خزر روبرو شدیم، بلافاصله تدابیر لازم اندیشیده و مرکز فرماندهی آماده شد به طوری که کشورهای غربی به سرعت از کرده خود پشیمان شده و تسلیم شدند.
وی تاکید کرد: اینها نشاندهنده آمادگی نیروی هوایی ارتش برای مقابله با هرگونه تهدیدی علیه سرزمین اسلامی ما است.

تهدید را یادم هست، اون زمان شنیده بودم ناوهای انگلیسی در خزر و تحت عنوان فعالیت در آب های آذربایجان وارد آب های ساحلی ما شده بودند و اگر گزارش به موقع بخش اطلاعاتی-امنیتی ارتش به حضرت آقا، تصمیم سریع و قاطع ایشان، اولتیماتوم ابلاغی ایشان به آذربایجان توسط وزارت خارجه و نهایتاً حمله هوایی تیزپروازان نیروی هوایی ارتش برای شوخی قلمداد نکردن اولتیماتوم نبود، الآن معلوم نبود چقدر از سهم ما در دریای خزر از انرژی گرفته تا حدود و صغور مرزی را از دست داده بودیم.

درود بر رزمندگان ارتش حزب الله

 

/ 3 نظر / 4 بازدید
یوسف

حزب الله از آمریکا و افسران امام خامنه ای از آلمان ؟ مشکوک نیست؟ شاید منافقین باشند که قصد هم پیمانی اولیه و بعد ... دارند؟