درجات و آرم بازوی نینجاهای زن ایرانی نشانگر چیست؟

همانگونه که در تصاویر با دایره قرمز مشخص کردم، روی بازوی بانوان نینجا آرم بازویی شبیه علائم نظامی است و روی پیراهنشان نیز درجات ارتشی ستوان سومی تا سروانی نصب شده است.

از این موضوع اگر کسی اطلاعی دارد در قسمت نظر کاربران لطف کرده و آن را ثبت کند تا بقیه هم مطلع شوند که اینها ارتشی هستند؟ یا اینکه خودشان قوانین و نظم نظامی را پیاده کرده اند و نوشته روی بازویشان چیست؟

به راستی که اینان ترس بر اندام غربی‌ها انداختند، غربی‌ها حرف هایی زده‌اند که با تحلیل گفتمانشان به کنه موضوع می‌توان پی‌برد. انشاءالله این سلاح رونمایی شده در اسفند90، گامی دیگر در بازدارندگی و بر هم ریختن براورد اطلاعاتی دشمن و دفاع از آرمان‌های انقلاب در انتخابات سال جاری باشد.

/ 3 نظر / 35 بازدید

خیلی کم سن هستن . عجیبه آخه حتی دانشگاه های نظامی ما هم چنین سن و سالی نظامی ندارن ضمنا من تا جایی که از دانشگا ه های نظامی خبر دارم اصلا چنین چیزی وجود نداره . عجیبه ......

آریا

سلام من آریا هستم یک نینجا که همسر بنده هم نینجا کار بوده و این آرم و علائم رو بروی لباس هاش داره آرم قرمز دقیقا مثل آرم تکاور ارتش بوده چون توان رمزی نینجا برابر یا حتی بیشتر از یک تکاور بوده دوره تکاور ی یعنی دفاع شخصی زنده ماندن در بدترین شرایط و غیره و اما درجات رو دوش که نشانگر سابقه میزان آموزش و قدرت هر نینجا را نشان می دهد و وابسته به هیچ سازمان و نهاد نظامی نمی باشند این هم یک توطئه از طرف آمریکا چون از ایرانی و ایران واهمه دارند دست به این کارها می زنند.

shinobi

این آرم ها قدیمیه الان آرم بازوی چپ عوض شده و به جاش هلامت اژدهای قرمز هست اوی ا=آرم قدیمی روی ابزوی چپ مثل آرم کوماندو روی بازوی نظامی هاست دقیقا هم همین طوره چون زمان سربازی با اعلام اینکه دوره نین جوتسو رو دیده اید این آرم رو رو لباس سربازی میزنید . آرم بازوی سمت چپ یک چهره سیاه نینجاست . سطح نینجاها توسط رنگ آرم این هنر که به آن واپن (ワッペン - wappen) می‌گویند و متشکل از دو کانجی بو (武) و جین (神) است مشخص می‌شود. چهار مدل واپن وجود دارد: کیو 9 تا 1، دان 1 تا 4، دان 5 تا 9 و نهایتا دان 10 تا 15 و گاهی این آرم توسط 1 تا چهار ستاره‌ی (که به آن هوشی می‌گویند) نقره‌ای یا طلایی که بالا یا اطراف آن اضافه شده است و نشان گر رده فرد می‌باشد، تکمیل می‌گردد. توضیحات بیشتر در این آدرس:http://wiki.ninjadojo.info/index.php?title=%D8%AF%D8%A7%D9%86