مراسم گرامیداشت روز ارتش و حماسه آفرینی‌های نیروی زمینی در دافوس آجا

امیر سرتیپ پوردستان طی سخنانی در سه بخش مجزا به علت حفظ ارتش از سوی امام در بدو انقلاب، وضعیت منطقه و اهداف امریکا و رژیم صهیونیستی و اقدامات نیروی زمینی قهرمان پرداختند. ایشان در نهایت از دانشجویان خواستند که توان رزمشان را ارتقاء بخشند، بصیرتشان را در جبهه‌ای که دشمن خیلی مشخص نیست، بالا برند و مطیع محض فرامین فرماندهی معظم کل قوا باشند.

امیر سرتپ دادبین نیز پس از دریافت هدایا، با روحیه همیشگی و نقل لطایف صمیمی کننده فضا، به دانشجویان توصیه کردند که اول تقوای خود را بالاتر ببرند و به مظاهر دنیا بی‌توجهی کنند و بعد گوش به فرمان فرمانده کل قوا باشند و در عین حال سربازان و نیروهای پیمانی را مانند فرزندانشان، افسران و درجه‌داران را مانند برادرانشان و تجهیزات و وسایل ارتش را مانند وسایل خودشان بدانند.

امیر سرتیپ شجاع نیز در سخنان کوتاهی گفتند: تا جان دارم در خدمت ارتش جمهوری اسلامی ایران هستم و حاضرم به عنوان سرباز، تفنگ در دست گرفته و از کیان اسلامیمان دفاع کنم.

این مراسم با تشویق ممتد دانشجویان و ذکر صلوات به عنوان پاسداشت بزرگواران یاد شده به خاتمه رسید.

در ابتدای مراسم، یکی از دانشجویان خطابه‌ای را قرائت کرد که در بخشی از آن آمده بود:

ما مفتخریم به ارتشی که افتخار آفرینی کرده است، به نیروی زمینی‌ای که حماسه آفریده است. ما مفتخریم که ادامه دهنده راه صیاد، فلاحی و نامجوها هستیم. به مدال کلمه طیبه، به مدال ارتش حزب الله افتخار می‌کنیم. گوش به فرمان رهبریم، جانانه از ایران و اسلام دفاع خواهیم کرد و در مقابل غلط اضافی و تهدید وقیحانه گزینه‌های روی میز، هوشیار و آماده‌ایم.

اگر سر به سر تن به کشتن دهیم ////// محال است که ایران به دشمن دهیم

/ 0 نظر / 25 بازدید